hiddenpleasures_model_06

Míla Bugtcher

Modelka #6 má k bolesti velmi blízký vztah, byť bych ji přímo za masochistku neoznačil. Má ráda jehly a body
modification, proto jsem zvolil americké piercingové jehly o průměru 2,4 mm, kterými jsem probodl její velké labie a následně na ně navlékl nerezové třmeny, které velmi rád používám při playpiercingových hrátkách pro zavěšování závažíček.

Práce s těmito jehlami je pro mně poněkud nezvyklá a nepovedlo se mi umístit jehly přesně rovnoběžně, proto jsem zprvu nebyl s touto prací spokojen. Když jsem ale viděl výslednou fotografii, šly mé pochyby stranou, patří mezi mé nejoblíbenější.

Modelka #6

Proč jsem do toho šla? Byl to pro mě další level modifikací k vyzkoušení – po závěsech na háky a různých playpiercingových show s jehlami a dráty třeba v zádech nebo ve výstřihu. Na jedné show jsem měla ve Venušině pahorku zapíchnutý malý háček, za který jsem si tahala. Byl to super pocit, takže když jsem se
dozvěděla o tomhle projektu, šla jsem do toho, i když mi bylo jasné, že propichování labií bude bolet víc než propichování Venušina pahorku .Celý projekt Hidden Pleasures vnímám jako kombinaci umění, potěšení a adrenalinového sportu.

Na focení jsem se těšila i jsem se bála. Vlastně spíš měla respek, jako mám před každou novou modifikací, do které jdu.

Kdyby to vědělo moje okolí? No, můj partner i někteří kamarádi se ve světě modifikací pohybují taky. Ti o mojí participaci na tomhle projektu vědí a jsou s tím samozřejmě v pohodě. Brácha bere v pohodě závěsy na hácích, viděl i nějaké show a fotky z nich, ale o tomhle „kundoprojektu“ jsem mu neříkala, to už by mu připadalo moc silný kafe. Rodičům a ostatním příbuzným bych to necpala vůbec – i když máme spolu super vztahy. Vím, že by se jim z toho udělalo blbě. Vím, že by to považovali za sebepoškozování. Oni mě taky nikdy nenutili jíst
uzený hovězí jazyk, když vědí, že z toho by se udělalo blbě zase mně. A k tomu sebepoškozování: já dělím jizvy podle vzpomínek. Podle toho, za jakých okolností vznikly. Na jizvy z modifikací mám super vzpomínky – dobrá show, rituál, umění, potěšení, adrenalinový sport, zábava. Proto je nevnímám jako sebepoškozování.