hiddenpleasures_model_14_15

Míla Bugtcher

Modelku  #15 mám stále v hlavě zafixovanou jako malou a hravou holčičku, ačkoli taková je jen napohled. Bolesti se v životě rozhodně nevyhýbá a v minulosti se ukázala jako značně odolná. Logicky jsem ji proto chtěl i pro Hidden Pleasures projekt. Při výběru designu jsem se víc než na prožitek zaměřil na jeho vizuál a cítil jsem potřebu do práce zapojit i něco, co by mi připomínalo její vzhled anime postavičky. Tenhle bod jsem vyřešil barevným hopíkem, který jsem do ní zasunul, a který jsem použil jako základnu pro zapichování jehel. Hopík nejprve nedržel na místě, proto jsem sešil spodní část velkých labií jednoduchým stehem a hopík se mi povedlo usadit na místo. Hopíka jsem vybral barevného a měl jsem původně v plánu použít i několik barev jehel abych udržel styl. Pak jsem si ale uvědomil, že fotografie budou barevné, tak jsem použil pouze jeden typ jehel, ty nejtlustší.

 

Modelka #16

Projekt jsem sledovala dříve ale nenapadlo mě, že bych se do něj kdy zapojila. Obdivuji na něm jak jemně zachycuje něco tak brutálního. Projekt jsem ukazovala i svým známým a většina ho přijala kladně. Dokonce se několik z nich zeptalo, jestli je některá fotka moje.

Když mě Míla oslovil, přemohla mě hlavně zvědavost. Zajímalo mě, jestli vůbec něco takového snesu. Na bolest jsem celkem zvyklá ale ne v takové míře a na takovém místě. Na focení jsem se moc těšila. Když jsem si sedla do křesla a začalo se všechno připravovat, trochu jsem znervózněla. Uklidnilo mě, že jsme celou dobu věděla kdy se bude co dít. Příjemné to rozhodně nebylo.  Většinou na sobě nedám znát co se mi děje v hlavě, ale tady jsem nemohla držet emoce na uzdě. Nakonec všechno došlo ke zdárnému konci a já jsem moc vděčná za takovou zkušenost.