hiddenpleasures_model_13

 

Míla Bugtcher

Modelku #13 znám jako aktérku v nejrůznějších BM aktivitách a vím, že bolest snáší velmi dobře. Přesto mě v první fázi vůbec nenapadlo ji oslovit a teprve když jsme šli podruhé fotit Modelku #10, přizval jsem ji, a rozhodně toho nelituju. Jako základ jsem se rozhodl použít malé 3 mm háčky, které symbolizují její vztah k hook suspension. Těmi jsem propíchl malé labie a začal jimi kroutit, dokud jsem je bolestivě nenašponoval. Aby vydržely v této poloze, připíchl jsem je špikovacími jehlicemi k Modelčině podbřišku. Poševní vchod jsem původně chtěl zašít standardním stehem na kůži, ale k celkově kovovému designu mi neseděl nekovový materiál, proto jsem jí velké labie probodl injekčními jehlami, těmi protáhl ocelový drát a ten použil místo klasického stehu. Finální jehlici, která spojuje horní část velkých labií, jsem tam umístil nejen z estetickým záměrem ale primárně proto, aby měla pocit sounáležitosti s Modelkou #10, která tyto jehlice zažila opakovaně.

Modelka #13

Som človek s veľkou záľubou v telesných modifikáciách, s čím je úzko spojený môj kladný vzťah k bolesti a silnému vnímaniu svojho tela. V kombinácii s mojim exhibicionizmom, vyjadrovaním sexuality a užívania si nahoty bol pre mňa tento projekt príliš zaujímavý na to, aby som sa ho nezúčastnila. Okrem umeleckej hodnoty, ktorú v ňom vidím, bol pre mňa významný aj celý ten akt a zážitok.

Pred fotením som mala prirodzene istý rešpekt, predsalen som presne nevedela, aké to bude a i keď mám pár intímnych piercingov, asi sa to nedá úplne porovnávať. Napriek tomu som sa na fotenie fakt tešila, a právom. Samotné prepichovanie a modelovanie na fotku bolo veľmi intenzívne, krásne bolestivé a vzrušujúce. Výsledné fotky sú všetky skvelé, hlavne posledná forma, ku ktorej sme sa dopracovali, takže som spokojná aj s vizuálnou stránkou. Určite by som si to rada zopakovala.

A čo by na to vravelo moje okolie? Myslím, že by ich to až tak neprekvapilo.