hiddenpleasures_model_05

Míla Bugtcher

Byť je Modelka #5 zkušená harcovnice na poli BDSM hrátek a z mých rukou v uplynulých letech opakovaně zažila bolesti mnoho, zastihli jsme ji v období velkých změn, kdy si svou výdrží nebyla jistá. Projektu se chtěla zúčastnit, ale raději jsem pro ní zvolil variantu málo bolestivou. Jejími 4 milimetrovými zahojenými piercingy jsem při focení protáhl 7 mm tlustý šperk. Toto roztahování nebylo rozhodně bezbolestné, přesto mi to k dokonalosti nestačilo. Samotný šperk nesplňoval naše podmínky pro téma projektu, tedy uzavření genitálu. Proto jsem v horní části doplnil ještě jeden křížkový steh. V tomto případě jsem se snažil minimalizovat působenou bolest vzhledem k aktuálnímu duševnímu stavu modelky.

Modelka #5

Projekt Hidden Pleasures mi přišel zajímavý spojením velmi specifických praktik a jejich záznamem hodnotným uměleckým způsobem. Baví mě propojení sexu a umění a věřím, že se dá dělat vkusně. Druhý důvod byl osobní – ozdoba pysků je pro mne velmi intimní a osobní záležitost. A hrátky tohoto typu – zašívání, chápu jako velmi krajní, ale velmi zajímavé, a chtěla jsem trošku překonat sama sebe a jít do toho, i když jsem věděla že to pro mne bude dost těžké.

Jako praktika vedoucí k dosažení uspokojení u mě tento typ zákroku ale nepochodil. Bála jsem se, protože vím že použitá praktika šití je pro mě velmi hraniční záležitostí, věděla jsem že bolest bude velká. Zároveň jsem se na ní i těšila samozřejmě, jsem masochistka a neskrývám to, i když moje preferované praktiky způsobování bolesti jsou jinde.

Nemyslím, že by na mě okolí koukalo víc divně než je běžné, kdybych odhalila, že na fotkách jsem já. Svou sexuální preferenci neskrývám, a lidé v mém okolí vědí že jsem úchyl, i když teda ne do všech intimních detailů. Je fakt, že přestože fotím akty, tak takto explicitní fotografie by asi byla pro některé trochu překvapivá a šokujícíc, kam až dokážu zajít.