hiddenpleasures_model_04

Míla Bugtcher

Modelka #4 má sice lehce masochistické sklony, přesto jsem pro ní vymyslel design, který nepovažuji za příliš bolestivý, zato však odpovídá její povaze. Střed velkých labií jsem sešil klasickým 3/0 chirurgickým stehem, který jsem však neuzloval po jednotlivých stezích, ale obtáčel je kolem dokola prošitou tkání a následně i již zahojenými piercingy až nahoru k venušinu pahorku. Tento napůl organizovaný a napůl chaotický design jsem doplnil nerezovým buttplugem z výbavy Modelky #4 který symbolizuje řád v tomto poněkud chaotickém stylu.

Modelka #4

Když jsem se dozvěděla, že projekt Hidden Pleasures bude fotit Petr Jedinák, nebyl důvod dál přemýšlet. Projekt vnímám jako kombinaci umění a potěšení. Trochu jsem se bála, aby fotografie nepůsobily vulgárně, ale byla jsem příjemně překvapena. A také jsem se bála bolesti, jako se bojím u všeho – ať je to tetování, piercing, či cokoli dalšího. Ale ráda posouvám své hranice, takže těšení převládalo. Nepříjemné bylo, když mně Míla šil. To tahání a uzlování. A Vzrušující bylo, ze jsme u toho nebyli sami.

Část mého okolí o tomto focení ví, někteří i fotky viděli. Viděla je i moje maminka, takže mé okolí to, co dělám, respektuje.