hiddenpleasures_model_02

Míla Bugtcher

U Modelky #2 jsem se rozhodl vycházet z toho, že si chce do velkých labií nechat udělat čtyři piercingy a proto bude ráda, když je provedu v rámci focení. Narozdíl od Modelky #1 jsme zde chtěli mít piercingy čerstvé, proto byly provedeny až při focení a nikoli předem. Jako šperky si vybrala kroužky o tloušťce 1,6 mm, které jsme měli původně v úmyslu doplnit sešitím spodní části labií, abychom dosáhli kompletního uzavření vaginy. Ovšem poté, co jsem jí instaloval piercingy do labií, jsme usoudili, že dodatečné šití nemá pro náš účel smysl a piercingy jsme spojili 4 mm tlustým kroužkem.

Modelka #2 byla focená ve stejný den jako Modelka #3, proto se zdržela, aby viděla první stehy a pak vyrazila domů za svým přítelem, který o focení nevěděl. Čtyři nové piercingy pro něj totiž měly být překvapení.

Modelka #2

S Petrem Jedinákem už delší dobu spolupracuji právě kvůli jeho citu pro umění. Nic v jeho podání nevypadá lacině nebo vulgárně. Mílovi zase věřím, co se genitálních modifikací týče, takže tenhle projekt byl pro mě jasná volba. Navíc mě zaujalo téma, které má pro mě ještě doplňující symboliku – věrnost mému příteli, pro kterého jsem se takto ‚uzamkla‘. Jsem ráda, že mi piercingy zůstanou. Myslím, že pro ně najdu i praktické využití.

Co se bolesti týče, je pro mě určitě vzrušující, ale ne v sexuálním slova smyslu. Baví mě překonávat své hranice, dokázat se na bolest soustředit, procítit ji a učit se s ní pracovat. Když je ještě k tomu zachycená a přetvořená na umělecké dílo, baví mě ještě víc!