hiddenpleasures_model_12

Míla Bugtcher

Modelka #12 je masochistka s velkou výdrží a proto jsem ji vybral pro práci s rybářskými háčky, což jsem považoval za jeden z nejbolestivějších stylů zašívání. Začal jsem pracovat v horní části genitálu, kdy jsem propichoval zároveň velké labie i podpichoval klitoris. Ačkoli se rybářské háčky zdají velmi ostré, práce s nimi není vůbec jednoduchá a propíchnutí vyžaduje značnou sílu. První háček jsem propichoval odhadem i několik minut a po této námaze jsem pomalu ztrácel cit v ruce. Pro druhý odshora jsem tedy zvolil jednodušší metodu a tkáň nejprve propíchl kanylou a následně háček protáhl tak, jak je to běžné u piercingu.
Protože jsme fotili 13. 2., tedy den před Valentýnem, vymyslel jsem design valentýnského srdíčka, které jsem zkompletoval pomocí dalších háčků. Tyto jsem již propichoval přímo, malé labie nejsou nijak zvlášť pevné a po uchopení háčku do jehelce jdou velmi snadno probodnout. Konci těchto háčků jsem protáhl rybářský vlasec, který její manžel a moje kolegyně napjali do stran pro dosažení požadovaného efektu.

Modelka #12

Prvotním impulsem ke spolupráci na projektu byla zvědavost, tím druhým touha zkusit něco, co ještě neznám a vzhledem k mým masochistickým sklonům by mne mohlo zajímat. Dalším důvodem a asi rozhodujícím byla znalost člověka, který projekt dělá a důvěra v něj.

Projekt i jeho výsledek vnímám čistě jako umění i když pro mne průběh celé akce byl potěšením, až mne samotnou překvapilo, jak velkým. Akce probíhala ve velmi pohodové atmosféře, musím se přiznat, že ze začátku jsem se trochu bála, ale byla to spíše obava z neznámého. Míla se dokáže až obdivuhodným způsobem vcítit do pocitů toho druhého a dopřát mu zážitek, který se mu už nevymaže z paměti.

Původně, když jsme o projektu začali mluvit, bylo focení jedna z věcí, která mi vadila nejvíce. Neznala jsem osobně fotografa a nejsem úplně ztotožněná s představou nechávat si fotit genitálie, vlastně je ani ukazovat. Takže na focení jsem se netěšila. Nicméně musím uznat, že výběr fotografa pro tento projekt byl opravdu zdařilý. Neměla jsem nejmenší pocit, že by tam dotyčný vadil, naopak mi jeho přítomnost v průběhu akce byla příjemná. Ke konci akce jsem ho již nevnímala.

Začátek propichování byl pro mne až příliš bolestivý a v jednu chvíli jsem přemýšlela i o tom, že to ukončím, protože toho je na mne moc. Udělali jsme na chvíli pauzu a změnili metodu propichování, poté už žádný problém nebyl a dokázala jsem si naplno užívat samotnou akci. Po napíchání háčků mne překvapilo, jak vzrušujícího pocitu je možno dosáhnou po zavedení, hlavně u vrchních dvou háčků. Až mi přišlo líto, že to končí a háčky musíme vyndat. Zážitek vnímám jako silný a velmi vzrušující.

Myslím, že kdyby okolí zjistilo, že jedna z Modelek jsem já, reagovalo by nepochopením. Ne projektu, ale mne.