hiddenpleasures_model_11

Míla Bugtcher

Modelku #11 znám již velmi dlouho a vím, že leccos vydrží. Vzhledem k jejímu „punkovém“ stylu odívání a topologii její kundičky jsem se rozhodl pro fotografii použít klasické zavírací špendlíky. Chtěl jsem dosáhnout agresivního asymetrického designu, který reprezentuje vzhled Modelky a proto jsem její malé labie připnul i ke kůži v okolí. Modelka #11 má k bolesti velmi kladný vztah, proto jsem se nijak neomezoval a v klidu pracoval až do dosažení optimálního výsledku.

Modelka #11

Ráda zkouším nové věci a proto, když se mi naskytla příležitost zúčastnit se tohoto uměleckého projektu, neváhala jsem ani chvíli. Bolest pro mě není nijak zásadní, takže jsem se na focení hodně těšila, i když jsem věděla, že přípravy na něj nebudou v tomto ohledu moc příjemné. Podle mého očekávání probíhalo vše ve skvělé náladě a musím uznat, že výběr zavíracích špendlíků je ke mně maximálně výstižný.
Celkově mám z focení i výsledku velmi dobrý pocit, pro mě rozhodně příjemný nezapomenutelný zážitek a kdyby se mi naskytla další možnost tomuto projektu jakkoliv přispět, určitě nebudu nesouhlasit.